سازمان عمران و بازآ فرینی فضاهای شهری شهرداری نیشابور

اجرای طرح زیرسازی و آسفالت بولوار مهر در منطقه ابراهیمی

اجرای طرح زیرسازی و آسفالت بولوار مهر در منطقه ابراهیمی 5.00/5 (100.00%) 1 vote

معاون عمرانی شهرداری نیشابور از اجرای طرح زیرسازی و آسفالت بولوار مهر در منطقه ابراهیمی با اعتباری معادل ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور اسماعیل گلستانی ضمن اعلام خبر فوق ، اظهار داشت: در پی بازدید صورت گرفته توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور از منطقه کم برخوردار محدوده ابراهیمی در قالب طرح “دروازه بهشت در هشت بهشت “و ارایه درخواست های مردمی در خصوص آسفالت بولوار مهر در این منطقه ، شهرداری نیشابور با اجابت درخواست شهروندان نسبت به اجرای طرح فوق اقدام کرد.

وی با اشاره به تاکید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بر توجه ویژه به مناطق کم برخوردار شهری گفت: براساس رویکرد فوق و در راستای اجرای طرح “دروازه بهشت در هشت بهشت” مدیریت شهری توجه ویژه ای به این مناطق داشته و در همین راستا بولوار مهر پس از گذشت ۱۰ سال از زمان احداث ، اوایل هفته جاری به صورت اصولی زیرسازی و آسفالت گردید.

گلستانی ضمن خاطرنشان نمودن این موضوع که در مسیر فوق حدود ۱۰ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت صورت گرفته است ، افزود: همچنین با توجه به نیاز منطقه و تکمیل فعالیت های عمرانی نسبت به اجرای جدول گذاری به طول ۱۰۰۰ متر وکانال هدایت آبهای سطحی به طول ۵۲۰ متر جمعا با اعتباری معادل ۲ میلیارد ریال اقدام شده است.

معاون عمرانی شهرداری نیشابور یادآورشد : همچنین در حال حاضر عملیات تکمیل خاک ریزی آیلند میانی بولوار مهر و ایجاد فضای سبز این بخش در دستور کار شهرداری قرار دارد که به زودی به پایان خواهد رسید.

گفتنی است که پیرو بازدید اردیبهشت ماه سالجاری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از منطقه ابراهیمی و درخواست های مردمی ، عملیات نصب تابلوهای معرفی معابر و پلاک منازل این منطقه از نیمه دوم خردادماه آغاز گردیده که کماکان ادامه دارد.

 


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست سایت
در حال بارگذاری